• 1 EUR Euro RON
  • 1 USD USD RON
  • 1 GBP GBP RON
  • 1 CHF CHF RON
Alexandru Banu autor: Alexandru Banu, 12 martie 2013 12:57

Comentarii (34)


FA SI TU BANI DIN INTERNET 2017-06-04 21:29:30
SALUT ! , VREI SA FACI BANI DIN INTERNET ? Nici eu nu am crezut ca este real , dar am ajuns sa fac 50 de euro pe zi ! Intamplator am gasit un joc browser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 4000 mii de euro. INITIAL VA TREBUI SA CUMPERI ZIARE APOI SA LUPTI DE 10 ORI SI SA MUNCESTI, dupa aceste activitati vei primi sume de bani ,iar tu le vei investii in propriile afaceri. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Te astept , click : bit.ly/2gZQiP0 ( daca nu merge sa dai click copiaza link-ul si pune-l in casuta de url sus si dai enter ) ....f355u6
FA SI TU BANI DIN INTERNET 2016-02-05 18:48:06
SALUT ! , VREI SA FACI BANI DIN INTERNET ? Intamplator am gasit un joc b.row.ser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Ca tine de altfel, am crezut ca este o reclama la un site "lesinat". Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 10 mii de euro. Toti banii sunt de la joc, INITIAL VA TREBUI SA CUMPERI ZIARE APOI SA LUPTI DE 10 ORI SI SA MUNCESTI, dupa aceste activitati vei primi sume de bani ,iar tu le vei investii in propriile afaceri,cum ar fi: fabrici de lactate, ziar propriu, unde poti publica articole, fabrici de lemne, universitati etc. Jocul este un simulator excelent al realitatii. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Te astept , click : bit.ly/d4GD45s ...........fgj6rtj
ANGHEL GABRIEL 2014-02-26 09:29:08
AUDI A6.....curat...e bine sa te asociezi cuGERMANIA!!!!
Redir.Ec/ManagerFootball 2013-03-13 17:28:44
Esti Pasionat de Fotbal ? ... intra Aici: Http:///Redir.Ec/ManagerFootball Faci cont, creeaza-ti propria ta echipa de fotbal si dueleza-te cu alti Useri din intreaga lume pentru a castiga Titlul, Cupa, Europa League (SC), chiar Trofeul UEFA Champions League (MLC L)! Poti castiga Trofee, Diplome, Cadouri surpriza, etc! (Pentru a accesa Link-ul incearca urmatorii pasi: Selecteaza link-ul, Click dreapta Deschide Legatura ori Accesati sau Copiaza link-ul, da paste sus la bara de navigare si Enter) Http:///Redir.Ec/ManagerFootball
danni 2013-03-13 14:08:15
cine naiba o asteapta atat de mult ?????????????????? - mai are cineva bani de dat pe masina noua in tara asta ???????? - nu vedeti ca nici Logburlane nu se mai cumpara ?????? - gata s-au papat banii in romanica, acu cu 1200 - 1600 nu mai are lumea cu ce sa cumpere. Oricum, mie imi pare bine, ca bulangii astia de la wolsg-audi au tot scumpit masinile sau au tot scos de pe ele ca sa para mai ieftine. Bravo KIA in schimb, noua Kia C'eed sw este suuuuper.
LIVIU 2013-03-13 07:56:20
EXPIRATA CA TOATE MASINILE CU COMBUSTIBIL FOSIL....! asta este masina RIMAC si ALTE MASINI......................................................!!!!!!!!!!!!!
Marian 2013-03-13 00:51:28
Copie de Audi A 4 :)) ..... Trist...
miha 13 2013
nu e nici o copie magarocule! skoda si audi apartin aceluias grup
Jon 2013-03-13 00:42:14
skoda si gay.
liviu 2013-03-13 00:20:42
O copie crosolana de la audi!!!!!!!!
cornel 2013-03-12 22:38:25
Foarte faina. Numai sa nu spuneti ca nu ati stiut: Fata de Octavia2, aceasta are punte rigida in spate, adica nu mai are suspensie independenta. Este un regres. Numai daca cumperi de la motorul 1,8 TSI in sus beneficiezi de suspensie independenta spate. Pretul dat este fara TVA cred. Daca vrei ceva optiuni de secol 21, ajunge la peste 20.000 Euro si chiar la 30.000.