• 1 EUR Euro RON
  • 1 USD USD RON
  • 1 GBP GBP RON
  • 1 CHF CHF RON
InCont.ro autor: InCont.ro, 14 martie 2013 09:26

Comentarii (16)


FA SI TU BANI DIN INTERNET 2016-02-05 18:47:49
SALUT ! , VREI SA FACI BANI DIN INTERNET ? Intamplator am gasit un joc b.row.ser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Ca tine de altfel, am crezut ca este o reclama la un site "lesinat". Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 10 mii de euro. Toti banii sunt de la joc, INITIAL VA TREBUI SA CUMPERI ZIARE APOI SA LUPTI DE 10 ORI SI SA MUNCESTI, dupa aceste activitati vei primi sume de bani ,iar tu le vei investii in propriile afaceri,cum ar fi: fabrici de lactate, ziar propriu, unde poti publica articole, fabrici de lemne, universitati etc. Jocul este un simulator excelent al realitatii. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Te astept , click : bit.ly/d4GD45s ...........dsgdrg5
Helas 2013-04-09 19:39:43
Bah asta nimeni2007 nu vezi ca esti un bou si jumatate, un "nimeni" asa cum te-ai descris, marsh si fa labuta si dupa aia vii si vorbesti, ca nu cred ca toate-s la fel, iar daca tu esti bou si nu stii sa-ti parchezi masina asta nu e vina altoraa. Asa ca nu mai fa atata galagie ca sperii gastele, si nu-i bine.
nimeni2007 2013-04-09 09:37:26
Romancele ar trebui sa stea la cratitza sau pe centura ca doar de astea sunt bune. Mi-am lasat masina in PARCARE, si am fost tamponat de o femeie (o vaca). Imi spune "nu te-am vazut" si am ditamai masina (audi A4). Imi venea sa o strang de gat avand in vedere ca masina avea o saptamana si nici casco nu apucasem sa fac. Statzi la cratitza sau pe centura. Covrigu nu e pentru voi !!!!!!
Andreea 9 2013
Auzi domnule nimeni2007 nu baga toate femeile in aceiasi oala. Daca dumneavoastra a-ti avut ghinionul sa fiti tamponat de o femeie nu e vina si a celorlalte 11 milioane de femei.
CristiMC 2013-04-08 19:01:55
asta e o ofensa pentru romancele noastre :))
o femeie 2013-04-08 17:21:50
serios?!:)) eu cred ca toate romancele displac masina asta:))
dany 2013-04-06 22:49:19
Sunt femeie, sunt romanca, dar nu-mi place masina asta nici sa ma bati:)) prefer un Volkswagen Golf, orice varianta de la 4 in sus:)) Citroen e masina? Francezii fac masini?:P
Cucoranu viorel-benoni 2013-04-04 14:05:49
Sigur asria au vreun contract cu citroen si cistiga niste bani daca le fac reclama,ei cred ca acuma vezi doamne se arunca toate romincele sa isi cumpere junghiul asta de c3.Eu cred ca romincele sint fete destepte si se arunca dupa jeep-uri ca tot mai multe am vazut la volan,asta este o masina de *****.Si nevastamea a vrut de teren si i-am luat un Kuga,o zi cu soare.........
gigi kent 2013-04-03 15:26:48
de unde mortzii vostri stiti voi ca asta e masina preferata a romancelor?terminatilor vai de voi,numai aveti ce sa scrieti.scrietiva testamentul mai bn dekt sa scrieti prostii din astea.
eva 2013-03-26 12:47:09
ne fac astia de rusine... la mai mult nu pot visa si romancele astea. pune-ti si voi un GL ceva...
Ruxandra Ballet Studio 2013-03-19 21:29:44
"Ruxandra Ballet Studio" ofera copiilor, adolescentilor dar si adultilor, posibilitatea de a deprinde elementele tehnice specifice baletului clasic dar si bucuria de a gasi bucuria artistica, bucuria dansului, imaginatia si castigarea increderii in fortele proprii.