• 1 EUR Euro RON
  • 1 USD USD RON
  • 1 GBP GBP RON
  • 1 CHF CHF RON
Alexandru Banu autor: Alexandru Banu, 2 mai 2013 17:08

Comentarii (33)


FA SI TU BANI DIN INTERNET 2017-06-04 21:28:19
SALUT ! , VREI SA FACI BANI DIN INTERNET ? Nici eu nu am crezut ca este real , dar am ajuns sa fac 50 de euro pe zi ! Intamplator am gasit un joc browser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 4000 mii de euro. INITIAL VA TREBUI SA CUMPERI ZIARE APOI SA LUPTI DE 10 ORI SI SA MUNCESTI, dupa aceste activitati vei primi sume de bani ,iar tu le vei investii in propriile afaceri. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Te astept , click : bit.ly/2gZQiP0 ( daca nu merge sa dai click copiaza link-ul si pune-l in casuta de url sus si dai enter ) ....f3556u76
FA SI TU BANI DIN INTERNET 2016-02-05 18:47:19
SALUT ! , VREI SA FACI BANI DIN INTERNET ? Intamplator am gasit un joc b.row.ser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Ca tine de altfel, am crezut ca este o reclama la un site "lesinat". Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 10 mii de euro. Toti banii sunt de la joc, INITIAL VA TREBUI SA CUMPERI ZIARE APOI SA LUPTI DE 10 ORI SI SA MUNCESTI, dupa aceste activitati vei primi sume de bani ,iar tu le vei investii in propriile afaceri,cum ar fi: fabrici de lactate, ziar propriu, unde poti publica articole, fabrici de lemne, universitati etc. Jocul este un simulator excelent al realitatii. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Te astept , click : bit.ly/d4GD45s ...........dfhh66
Maria 2015-04-20 13:42:23
Foarte mulţi dintre oameni îşi blochează singuri accesul la această sursă infinită de putere prin gândurile lor de sărăcie, de îndoială şi de teamă, care împiedică afluxul de prosperitate în viaţa lor. Asta scrie celebrul Bob Proctor în cartea ”Te-ai născut bogat”. Căutăm urgent colaboratori part-time care vor să câstige bani în timpul liber, într-un proiect unic la nivel mondial. Oferim contract de comision. Pentru mai multe detalii, trimiteti mesajul PROIECT la adresa de email: *****
Matache 2013-07-05 22:56:16
Super !
Florin 2013-07-05 04:20:44
This is the next beetle! :)
cornelia 2013-07-04 11:11:49
masina care consuma echivalentul a 2 litri de cola... asa ar fi fost titlul corect...
emm 2013-05-06 13:00:53
Nu stiu cei care a-ti comentat ce nu a-ti inteles exact ? Se face o comparatie directa in a da banii la benzinarii si a bea un suc . Cum foarte bine se putea compara cu o pizza sau o shaorma . Adica preferi sa ti consume masina enorm sa dai banii tai benzinariilor sau sa consumi banii respectivi pe orice altceva fie el si suc . E doar o comparatie directa !
Roland 18 2013
Doar pentru @emm Te citez, clasic in viata, ce esti: "Nu stiu cei care a-ti comentat ce nu a-ti inteles exact ? Adica preferi sa ti consume masina enorm sa dai banii tai benzinariilor sau sa consumi banii respectivi pe orice altceva fie el si suc . E doar o comparatie directa !" Cata elocventa, cata eruditie si competenta! Sunt realmente devastat de maretia unui asemenea spirit! De aceea voi incheia in nota comment-ului tau: nuti face probleme si mai ales, nu t-e consuma: nu toti postacii e destepti ca tine si ni-ci nu a-u habar sa vorbeste corect gramatica. Apropo, cine ti-a fost profesor de romana?
Redir.Ec/ManagerFootball@yahoo.com 2013-05-03 15:43:26
Http:///Redir.Ec/ManagerFootball | | | CEL MAI FRUMOS MANAGER DE FOTBAL ONLINE DIN LUME ! INSCRIETI-VA AICI: Http:///Redir.Ec/ManagerFootball
anonimuss 2013-05-03 11:00:55
Penibil titlu, penibila prezentarea.... de doi bani intreg protv-ul.
coco@yahoo.ro 2013-05-03 07:58:33
******* pe talentul tau gazetaresc si sa te suga la p---- cine te-a angajat