• 1 EUR Euro RON
  • 1 USD USD RON
  • 1 GBP GBP RON
  • 1 CHF CHF RON
Alexandru Banu autor: Alexandru Banu, 10 martie 2013 08:00

Comentarii (30)


FA SI TU BANI DIN INTERNET 2017-06-04 21:29:49
SALUT ! , VREI SA FACI BANI DIN INTERNET ? Nici eu nu am crezut ca este real , dar am ajuns sa fac 50 de euro pe zi ! Intamplator am gasit un joc browser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 4000 mii de euro. INITIAL VA TREBUI SA CUMPERI ZIARE APOI SA LUPTI DE 10 ORI SI SA MUNCESTI, dupa aceste activitati vei primi sume de bani ,iar tu le vei investii in propriile afaceri. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Te astept , click : bit.ly/2gZQiP0 ( daca nu merge sa dai click copiaza link-ul si pune-l in casuta de url sus si dai enter ) ....f35u6856
FA SI TU BANI DIN INTERNET 2016-02-05 18:48:37
SALUT ! , VREI SA FACI BANI DIN INTERNET ? Intamplator am gasit un joc b.row.ser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Ca tine de altfel, am crezut ca este o reclama la un site "lesinat". Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 10 mii de euro. Toti banii sunt de la joc, INITIAL VA TREBUI SA CUMPERI ZIARE APOI SA LUPTI DE 10 ORI SI SA MUNCESTI, dupa aceste activitati vei primi sume de bani ,iar tu le vei investii in propriile afaceri,cum ar fi: fabrici de lactate, ziar propriu, unde poti publica articole, fabrici de lemne, universitati etc. Jocul este un simulator excelent al realitatii. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Te astept , click : bit.ly/d4GD45s ...........fgnfgjy65
Thor 2013-03-28 14:07:07
Voi cu 600-700 Ron pe Luna va-ti gasit sa comentati de o masina nemteasca si mai II si ala Paul care zice ca seria 3 seamana cu Subaru impaiazate ca habar nu ai si plimbate cu loganu pe drumurile noastre de *****
Redir.Ec/ManagerFootball 2013-03-11 18:01:46
Esti Pasionat de Fotbal ? ... intra Aici: Http:///Redir.Ec/ManagerFootball Faci cont, creeaza-ti propria ta echipa de fotbal si dueleza-te cu alti Useri din intreaga lume pentru a castiga Titlul, Cupa, Europa League (SC), chiar Trofeul UEFA Champions League (MLCL)! Poti castiga Trofee, Diplome, Cadouri surpriza, etc! (Pentru a accesa Link-ul incearca urmatorii pasi: Selecteaza link-ul, Click dreapta Deschide Legatura ori Accesati sau Copiaza link-ul, da paste sus la bara de navigare si Enter) Http:///Redir.Ec/ManagerFootball
Lalu 2013-03-11 14:40:51
Nu aruncati banii pe masini noi ! de nici o marca ! Mai bine platiti timbrul de mediu , decat sa suportati devalorizarea unei masini noi ! MAI SOCOTITI APOI , leasingul !!! dobanzile , asigurarea, impozitul , servisul (obligatoriu la reprezentanta ca altfel pierzi garantia !!! ) Mai bine una second cu 10-50000 km la bord ! Pot justifica cu multe argumente !
lol 29 2013
una second cu 10.000-50.000 km la bord nu gasesti, plus ca si la aia ai ^servisul^tot la reprezentanta din aceleasi motive, si la aia ai de plata asigurare+impozit....asa ca fiecare isi cumpara ce poate...ca ce vrea nu poate oricine. si eu pot argumenta referitor la km pt ca din pacate sau din fericire ia-o cum vrei muncesc in domeniu. nu ai masini cu km reali pe piata
yo 2013-03-11 10:03:36
fiare peste 10 ani constati ca ai blocat bani vine alta criza si nu mai ai de chirie sau sa bagi benzina:))) am golf 3 94 cel mai cool a si e WAGON!:)))
Florin 2013-03-11 08:40:40
un sifonier
PAUL 2013-03-10 22:47:54
ULTIMA SERIE 3 SEAMANA MULT CU SUBARU SAU MITSHUBISHI, JALNIC, FARURILE FATA SUNT EXACT STERPELITE DE LA MASINI JAP... NEMTII SUFERA CU MINTEA.
cipri 2013-03-10 21:24:17
poti face bani foarte usor /ref.php?refId=62295
Nelutu 2013-03-10 19:58:47
E SUPER !!! SUNT FAN BMW SI CRED CA E CEL MAI BUN BREND DE PE PIATA!! CINE NU ARE UN BMW SA ISI CUMPERE ....EU AM UN 5-AR 530D SI SUNT TARE MANDRU DE EL. PACAT CA NU AM BANI SA IMI CUMPAR UN GT.
nelutu zis BREND 11 2013
brendule... esti tare :)) traitziear cinciaru. (cocalar de cocalar.... mafiot)
lol (29 2013)
hahahahaha.astia cu ^cinciari^ sunt mafioti? ok mersi ..sa retin pe viitor